дивись.info

У Тернополі опублікують графік руху усіх маршруток

Одна з найбільших претензій тернополян до міських перевізників — недотримання міськими автобусами графіків руху. Цю проблему городяни озвучують під час скарг на інформаційно-довідкову службу міської ради, телефоном працівникам міського управління транспорту та своїм депутатам на округах.

Власне депутати озвучили цю проблему на сесії міської ради під час присутності «за трибуною» начальника управління транспорту Ігора Мединського.

— Недотримання графіку перевізниками — дійсно проблема, яку чомусь управління не поспішає вирішувати, — сказав на сесії депутат міської ради Андрій Шкула. — Ще в 2012 та в 2013 роках журналісти перевіряли дотримання графіку маршрутками в вечірній час. Частина з них зникає з маршруту ще за дві години до офіційного закінчення курсування. Така ситуація не є нормальною. Тому пропоную розмістити графік руху усіх міських автобусів на сайті міської ради аби тернополяни чітко бачили до якої години мали б курсувати автобуси на тому чи іншому маршруті. А головне — тернополяни зможуть контролювати дотримання того графіку.

Таку депутатську пропозицію оформили протокольним дорученням, а це означає, що вона обов’язкова до виконання. Коли графік руху з’явиться, будемо перевіряти чи дотримуються його водії чи ні.

20 хвилин

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.