дивись.info

У ДПСУ долучилися до підготовки кадрів у сфері ядерної безпеки

У ДПСУ долучилися до підготовки кадрів у сфері ядерної безпеки

У рамках активізації співробітництва з Міжнародною агенцією з ядерної енергії (МАГАТЕ) представники Держприкордонслужби України взяли участь у щорічній зустрічі Міжнародної мережі центрів підготовки кадрів та сприяння діяльності у сфері ядерної безпеки, яка відбулась нещодавно в м. Ісламабад (Пакистан). Про це Дивись Інфоповідомила прес-служба ДПСУ

Ключовим завданням таких нарад є координація та удосконалення діяльності навчальних центрів, які залучаються до підготовки персоналу і забезпечення технічної підтримки у сфері ядерної безпеки, а також активізація співробітництва та обмін досвідом між профільними навчальними центрами.

Українська делегація цього року вперше була представлена делегацією Державної прикордонної служби України та, зокрема, її Навчальним центром (м. Черкаси) як потенційним учасником зазначеної мережі. З часу започаткування постійними членами Міжнародної мережі центрів підготовки кадрів та сприяння діяльності у сфері ядерної безпеки стали близько 50 навчальних закладів з усього світу.

Під час п’ятиденної програми заходів, прикордонники ознайомились з науково-технічною базою забезпечення ядерної безпеки, обговорили пріоритетні напрямки удосконалення підготовки спеціалістів та інструкторів країн-учасників, обміну інформацією та міжнародного співробітництва у сфері забезпечення ядерної безпеки.

В рамках  виступів та доповідей країн учасників представники Держприкордонслужби України ознайомили присутніх із завданнями та досягненнями прикордонного відомства у сфері запобігання незаконного розповсюдження ядерних та радіоактивних матеріалів, а також презентували відповідний потенціал Навчального центру Держприкордонслужби.

За результатами активної участі делегації Держприкордонслужби у складі робочих груп представниками МАГАТЕ було прийнято рішення щодо залучення Навчального центру Держприкордонслужби до роботи у Міжнародній мережі центрів підготовки кадрів та сприяння діяльності у сфері ядерної безпеки на постійній основі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.