дивись.info

Cуд визнав незаконним наказ про зміну керівництва «Угерського спиртзаводу»

Залізничний районний суд міста Львова визнав незаконним наказ про  звільнення керівника ДП «Угерський спиртзавод» Андрія Малишевського. Відповідне рішення суд ухвалив вчора, 29 березня.

Зокрема, суд задовільнив позов А.Малишевського про скасування наказу концерну  «Укрспирт» та поновлення його на посаді керівника державного спиртзаводу.

«Визнати незаконним та скасувати наказ Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» ( концерн «Укрспирт») № 30-к від 11.03.2016 року «Про звільнення Малишевського А.М.» Малишевського Андрія Мирославовича поновити на посаді директора Державного підприємства «Угерський спиртовий завод». Рішення в частині поновлення на роботі підлягає до негайного виконання», – йдеться в тексті рішення суду.

Представники профспілки спиртзаводу та трудового колективу вважають таке рішення суду  крапкою в спекуляціх щодо зміни керівництва Угерського спиртзаводу.

«Заступник голови ліквідаційної комісії концерну «Укрспирт» Денис Чернов не мав права звільняти Малишевського та призначати  Андрія Гнатуша. Саме через це незаконне рішення почалось масове невдоволення працівників спиртзаводів Львівщини, яке і так наростало. Окрім того, незаконний наказ про звільнення Малишевського став підставою для «смотрящих» здійснити зухвалий та злочинний збройний захват території підприємства озброєними особами. Керівництво «Укрспирту» та міністерства агрополітики не могло про це не знати. Більше того – вони цинічно заявили, що ніякого захоплення заводу не було, «все законно». Ми і надалі відстоюватимемо права працівників спиртзаводів і так само відкрито заявлятимемо про контроль над галуззю зі сторони «смотрящих» та злочинні фінансові схеми в спиртовій галузі», – прокоментував рішення суду голова профспілкового комітету ДП «Угерський спиртзвод» Євген Сомик.

Нагадаємо, вчора під час розгляду справи щодо незаконного звільнення директорра «Угерського спирзаводу» невідомі замінували Залізничний районний суд Львова, що знаходиться на вулиці Степана Бандери. Працівники спиртзаводу, які приїхали на суд підтримати свого керівника, назвали повідомлення про замінування спробою зірвати розгляд справи.

агадаємо, 12 березня, працівники ДП «Угерський спиртзавод» повідомили, що невідомі особи пробували силою захопити їхнє підприємство. Разом з невідомими був Андрій Гнатуш, який повідомив, що його призначили новим керівником підприємства за наказом заступника голови ліквідаційної комісії концерну «Укрспирт» Дениса Чернова.

16 березня майже пів тисячі працівників спиртзаводів Львівщини мітингували під стінами Верховної Ради України. Люди вимагали  припинити тиск на їхні підприємства, розслідувати причетність керівництва Міністерства агрополітики та ДП «Укрспирт» до дестабілізації роботи заводів та корупційних фінансових схем в спиртовій галузі.

Наступного дня, 17 березня, три сотні «тітушок» із зброєю та димовими шашками захопили Угерський спиртзавод. На місці події працював керівний склад поліції Львівщини. Після довгих перемовин «тітушки» погодились покинути завод та поїхати у райвідділ. Під час перебування на заводі рейдери пошкодили лабораторію та погромили завод.

Провокації та спроби захоплення державних підприємств до цього трапилися на Струтинському спиртзаводі та Вузлівському спиртзаводі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.