дивись.info

У Львові хочуть “помирити” пішоходів і велосипедистів

У Львові хочуть “помирити” пішоходів і велосипедистів

Сьогодні, 30 березня, на вулиці Джорджа Вашингтона, у рамках співпраці ЛМР і мережі АЗК «ОККО», завершено процес маркування велодоріжок у місті, інформує Дивись.Інфо.

За словами радника міського голови, депутата ЛМР Олега Шміда, цього року буде перетнана мітка в 100 км велодоріжок у місті.

«Наразі, у місті залишаються не промаркованими велосипедною піктограмою деякі велодоріжки, вони ще не здані в експлуатацію, а саме на проспекті Чорновола, вулицях Шевченка, Стуса і на перехресті вулиць Стрийська-Наукова», – сказав Олег Шмід.

Також він додав, що зараз у Львові прокладено понад 60 км велодоріжок.

«Цього року ми перетнемо планку в 100 км велодоріжок. Найголовніші проекти це велодоріжка на Брюховичі, у верхній частині вул. Городоцької та проспект Червоної Калини», – додав Шмід.

Керівник відділу комунікації мережі АЗК «ОККО» Олександр Шевельов додав, що незабаром облаштують велопакрінги біля заправок у Львові.

«Цими паркінгами можуть скористатися клієнти і працівники АЗК, також в травні в автозаправному комплексі, що на вулиці Науковій 2-а, запрацює спеціалізована мийка для велосипедів», – сказав Шевельов.

До визначення місць у Львові, які потребують нанесення таких піктограм, долучилась Львівська асоціація велосипедистів.

«Є 2 важливих аспекти в такому маркуванні, – каже Орест Олеськів, представник Асоціації. – Перший – це сприяння розумінню пішоходів та автомобілістів, що це саме велосипедна доріжка. Це важливо, адже іноді у велосипедистів бувають конфлікти з рештою учасників руху, яким дуже важко пояснити. Із піктограмами люди самі будуть усе розуміти. Інша річ – це культура самих велосипедистів: піктограма вказує й на напрям руху велодоріжкою, а це унеможливлює конфлікти між собою та робить рух більш безпечним».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.