дивись.info

На Львівщині завершився місячник добровільної здачі зброї

У березні мешканці Львова та області здали у органи внутрішніх справ 179 одиниць зброї, 107 спецзасобів, а також велику кількість набоїв та боєприпасів.

Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині тривав від 1 по 31 березня та проводився з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження в кримінальне середовище.

Під час місячника мешканці могли звернутись у органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації тощо. У випадку, якщо громадяни добровільно здавали таку зброю – вони звільнялись від кримінальної відповідальності.

За час проведення місячника у органи внутрішніх справ мешканці Львова та області здали:

зброї – 179 одиниць. У тому числі:

– нарізної армійського взірця -1 од.
– мисливської нарізної – 27 од.
– мисливської гладкоствольної – 149 од.
– холодної – 2 од.

спецзасобів – 107 одиниць. У тому числі:
– газових пістолетів та револьверів – 89 од.
– травматичної дії – 18 од.

боєприпасів – 773 одиниці.

«Дуже добре, що люди поставились до питання відповідально і приносили зброю. Часто мешканці звертались за роз’ясненнями до своїх дільничних інспекторів і це також свідчить про те, що поліції стали більше довіряти. Часто це була мисливська зброя, власники якої померли або газові чи травматичні пристрої, які люди придбали без дозволу. Хочу нагадати, що у випадках, коли громадяни добровільно здавали зброю, вони отримували можливість зареєструвати її та отримати у користування – таких питань про реєстрацію зараз вирішується 173», – повідомив начальник відділу дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1160466460660424&id=1063014840405587

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.