дивись.info

За “кубок” у Львові змагались бодібілдери з 11 областей, – результати

Рекордну кількість учасників та глядачів 2 квітня зібрав у Львові відкритий кубок Львівської області з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні та менс фізік. Поборотись за перемогу приїхали атлети з 11-ти областей, серед яких й представники Донеччини та Дніпропетровщини.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

“Окрім представників Львівщини, на сцені львівського Палацу культури імені Гната Хоткевича змагалися також і гості з Києва, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської та Донецької областей”, – розповіла вона.

Спортсмени виборювали Кубок Львівщини у шести категоріях:

– бодібілдинг юніори (до 23 років): до 80 кг, понад 80 кг;

– бодібілдинг: до 80 кг, до 90 кг, понад 90 кг, абсолютна категорія;

– ветерани: абсолютна категорія;

– бодіфітнес: абсолютна категорія;

– фітнес-бікіні: до 163 см, до 169 см, понад 169 см, абсолютна категорія;

– менс фізік: до 178 см, понад 178 см, абсолютна категорія.

Переможцями в абсолютному заліку стали: Михайло Павлюк (бодібілдинг, Львівська область), Наталія Балог (фітнес-бікіні, Закарпатська область) та Андрій Папежук (менс фізік, Волинська область). Кращих атлетів визначила авторитетна суддівська колегія, серед яких спортсмени зі Львівщини Юрій Федишин, Віталій Кишеня, Андрій Ляшенко, Ксенія Кицун; Київщини – Микита Пустовіт, Крістіна Токарєва; Донеччини – Сергій Черняк, Лідія Марусич; а також Хмельницької та Закарпатської областей – Сергій Бурденюк та Наталія Балог.

Серед організаторів змагань – управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу. Головний суддя змагань – Ігор Лукачук (м. Львів).

Підсумкові результати (натисніть для перегляду)

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.