дивись.info

На Львівщині зірвали проведення сепаратистського з’їзду

На Львівщині зірвали проведення сепаратистського з’їзду

Громадські організації Львівщини перешкодили проведенню сепаратистського з’їзду на Львівщині. Про це стало відомо Дивись.Інфо.

Представники громадських організацій, серед яких “Варта-1”, “Білі хорвати”, а також представники “Правого сектору” приїхали у рідне село Володимира Парасюка Майдан, що у Жовківському районі Львівської області й зірвали проведення з’їзду ГО “Український Вибір” і “Антивійна”.

Сам з’їзд учасники таки розпочали, однак завершити не змогли, оскільки їх роботу було заблоковано.

У спільноті “Варта-1” також повідомляється про те, що готель, у якому хотіли провести захід, належить людині, наближеній до Віктора Медведчука.

Нагадаємо, Дивись.Інфо раніше повідомляло про те, що Медведчук готує чергову провокацію на Львівщині.

Зазначимо, що не так давно у низці обласних центрів відбулись акції “Медведчук – підарешт!”, які засвідчили, що мешканці зокрема Львова виступають категорично проти проведення у Львові таких заходів й проти діяльності схожих організацій загалом.

За словами координатора мережі «Вільні люди» в західній Україні Андрія Беня, розпочато збір підписів проти Віктора Медведчука, адже “всі знають про його кримінальну діяльність проти України і спільні інтереси з Кремлем”.

«Наші вимоги – це притягнення до кримінальної відповідальності Медведчука. Сьогоднішня акція більш інформаційна, аби суспільство і влада почула наші вимоги. Ми починаємо біля ЛОДА, роздаємо листівки, потім розпочнемо в більш в людних місцях», – сказав Андрій Бень.

Додамо, що в рамках кампанії «Медведчук-підарешт» минулого тижня народний депутат України, засновник та співкоординатор Всеукраїнської мережі «Вільні Люди» – Андрій Левус ініціював збір підписів парламентарів під аналогічним зверненням до правоохоронних органів. Крім того, триває збір онлайн-підписів на офіційному сайті «Вільних Людей» за посиланням http://goo.gl/9b5I0F.

За даними Вікіпедії, Украї́нський ви́бір — проросійська[1][2], за деякими версіями антиукраїнська[3] та антисемітська[4] громадська організація, утворена у квітні 2012 року. Ініціатором створення та головою організації є Віктор Медведчук. Своїми цілями організація декларує відмову від закріпленого законом курсу на євроінтеграцію та вступ до Митного союзу Білорусі, Казахстану і Росії, «встановлення народовладдя»

Організація проводить відверто проросійську політику, направлену на підпорядкування України російським політичним та економічним інтересам. Ця політика подається на тлі декларації всіх форм прямої демократії в Україні, зокрема всеукраїнських і місцевих референдумів.

Організація проводить свою діяльність в рамках прийнятого маніфесту громадського руху «Український вибір», що є проектом програми її подальшого розвитку. Цей Маніфест декларує[6]:

Одним зі своїх досягнень організація вважала зрив інтеграції Україна-ЄС.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.