дивись.info

До прибирання Львова долучилось понад 4,6 тис людей

До прибирання Львова долучилось понад 4,6 тис людей

В рамках кампанії «З нами місто розквітає» у Львові відбулась загальноміська толока. Прибирали парки, сквери, громадські території, цвинтарі, а також Митрополичі сади.

Як повідомили в управлінні екології та благоустрою, загалом до прибирання міста вчора та сьогодні долучилось понад 4,6 тис людей.

«Вчора, здебільшого, до прибирання міста долучались працівники районних адміністрацій та ЛКП. Сьогодні – працівники Львівської міської ради, студенти Академії сухопутних військ, представники громадських організацій, бізнесу, релігійні згромадження. За два дні загалом до прибирання міста долучилось понад 4,6 тис людей. Сьогодні, зокрема, було 920 студентів Академії сухопутних військ, 200 представників бізнесу, 250 представників різних релігійних згромаджень, а також мешканці міста. В толоці взяло участь більше 3,2 тис працівників ЛМР, ЛКП та районних адміністрацій», – розповів Андрій Галушка, керівник управління екології та благоустрою.

Відтак, в рамках прибирання очищено 496 га територій, зібрано 715 м куб сміття та ліквідовано 45 місць несанкціонованого складування відходів та сміття.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.