дивись.info

У ГПУ розповіли про “схеми” Каська

У Генеральній прокуратурі України розказали про схеми, за якими діяв екс-заступник генпрокурора Віталій Касько

Про це повідомив під час брифінгу прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає Еспресо.TV.

“Каську висунули підозру через незаконне заволодіння державними квартирами під час перебування на службі в органах прокуратури шляхом обману. У 2003-му він отримав однокімнатну, розміром 48 кв. м як прокурор, що працює в органах. Потім приписав у цій квартирі маму, а сам виписався. Після цього мама приватизує квартиру – отримує безопатну власність від держави”, – сказав Куценко.

BREAKINGBRIEFING

Опубліковано Volodymyr Boiko 11 квітня 2016 р.

За його словами, таким чином, мама стає власником двох квартир – одна була у Львові, друга – приватизована у Києві. Пізніше львівське житло мама Каська продала і купила ще одну квартиру у столиці.

BREAKING NEWSГенпрокуратура намагається оголосити підозру Віталій Касько.З місця подій, коментує партнер ЮФ Law Firm “Ario” Евгений Грушовец

Опубліковано Volodymyr Boiko 10 квітня 2016 р.

“У 2010 році Касько знов подає документи на отримання службового житла і отримує квартиру площею 155 кв. м, на Дружбі народів у Києві. Для того, щоб отримати таку площу, він подає документи, у яких зазначається, що він мешкає з мамою, дідусем і сестрою, які є безхатченками і потребують житла”, – пояснив Куценко і додав, що у 2014 році Касько приватизував квартиру, отриману шахрайським способом.

Візит до ГПУ зі своїх підзахисним Віталієм Каськом коментує адвокат, партнер ЮФ Law Firm “Ario” Евгений Грушовец

Опубліковано Volodymyr Boiko 11 квітня 2016 р.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.