дивись.info

“Мандруючий кінотеатр” побував на Жовківщині

У неділю, 17 квітня, для найменших мешканців сіл Рата, Шабельня, Бірки, Магерів, Лавриків Жовківського району департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації організував показ фільмів та мультфільмів. Про це повідомила директор департаменту Христина Береговська.

За її словами, мультфільми вже давно стали невід’ємною частиною життя юних глядачів. З кожним роком мультиків стає все більше, а глядачі – все вимогливішими. Головне – щоб мультфільми були якісними, приносили задоволення маленьким глядачам.

“Перегляд мультфільмів має низку позитивних виховних і розвиваючих властивостей. Вони навчають дітей дружбі, повазі і любові до батьків, а також оточуючих людей, любові до тварин, самостійності, розвивають творчі здібності, розширюють кругозір і сприяють пізнанню навколишнього світу, – розповіла Христина Береговська. – Якщо анімація презентована  в правильному середовищі і має потрібний правильний акцент, то завжди стане виховним процесом для підростаючого молодого покоління”.

Подібні покази фільмів та мультфільмів для мешканців сіл районів Львівської області організовуватимуть і надалі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.