дивись.info

Синютка закликав мешканців Львівщини «стукати» на чиновників

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликав мешканців області контролювати ремонтні роботи на дорогах та повідомляти про виявлені порушення у департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА чи на лінію 112.  

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

«По кожній дорозі, де проходять роботи, існує технагляд, який відповідає за те, щоб контролювати хід проведення робіт та зобов’язаний підписувати акти виконаних робіт. Але я дуже прошу людей, які бачать, як проводяться ремонтні роботи у населених пунктах та поза ними обов’язково повідомляти у департамент дорожнього господарства чи через лінію 112 про можливі негаразди та порушення», – наголосив Олег Синютка.

За його словами, торік уже трапився прецедент, коли місцеві мешканці повідомили про факт розкрадання щебеню під час ремонту дороги до Червонограда.

«Мешканці побачили, як частина щебеню, що була передбачена для облаштування основи, була вивезена не за призначенням, – розповів Олег Синютка. – Про це було повідомлено правоохоронні органи. По-перше, винних затримали, а по-друге – ми мали претензії до компанії, яка виконувала відповідні роботи».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.