дивись.info

“Фуджікура” запрошує на роботу

Відповідно до даних, якими оперує Львівський обласний центр зайнятості, у першому кварталі цього року служба зайнятості забезпечила роботою 11,3 тис. жителів області, у тому числі 5,1 тис. безробітних. Власну справу започаткували 159 осіб, 207 краян прийняті на новостворені робочі місця завдяки дії механізму компенсації працедавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску. Ще 3,5 тис. мешканців області освоювали новий фах або підвищували кваліфікацію, а 1,7 тис. долучилися до робіт тимчасового характеру.

Важливу роль на формування регіонального ринку праці відіграло відкриття заводу з іноземними інвестиціями «Фуджікура», де за скеруванням центрів зайнятості працевлаштовано майже чотири сотні безробітних, а це – кожний другий прийнятий на фірму працівник.

«У планах компанії – розширити штат до 3000 одиниць, – зазначив директор Львівського ОЦЗ В. Барилюк. – Робота на сучасному виробництві – це офіційне місце праці, заробітна плата понад 3 тис. грн та інші соціальні гарантії».

Співбесіди з охочими працювати на «Фуджікурі» проводяться у Львівському міському центрі зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.