дивись.info

На Львівщині відкриють палату для учасників АТО

На Львівщині відкриють палату для учасників АТО

25 квітня 2016 року об 11:30 год у Добромильській районній номерній лікарні Старосамбірського району що на Львівщині буде відкрито «Палату для учасників АТО» за ініціативи громадської організації «Управління нової генерації» та співпраці з благодійною організацією «Міжнародна асоціація підтримки України».

У рамках реалізації  цього благодійного проекту  Добромильська РНЛ отримала німецьке медобладнання вартістю понад сто п’ятдесять тисяч гривень, це, зокрема: шість багатофункціональних ліжок, шість матрасів, сім інвалідних колясок, дві з них багатофункціональні, шість ролаторів, крісла-туалети,  милиці, памперси для дорослих, а також декілька десятків комплектів постільної білизни, рушники,  подушки, ковдри.

Ініціював реалізацію благодійного проекту Микола Войтів, спипендіат програми Єврокомісії Еrasmus Mundus, випускник Дипломатичної академії України, засновник ГО «Управління нової генерації»  який з 2009 року  допомагає різними ініціативами рідному місту  та Старосамбірському району, зокрема освітніми, просвітніми та благодійними проектами. “Це ініціатива доброї волі та розуміння потреб медичного закладу», – ділиться Микола Войтів та наголошує – «Не бути байдужим, робити якнайкраще те, що можеш і  впливати на зміни у суспільстві власним прикладом – ці три складові можуть допомогти нам змінити Україну зсередини».  За власні кошти Микола Войтів організував  та оплатив транспортне перевезення дорогого медобладнання.

Львівщина є  однією з областей, де найбільша кількість  загиблих воїнів АТО, велика кількість поранених, яка потребує лікування та реабілітації. За словами головного лікаря Добромильської РНЛ Івана Медведя : «Понад тридцять тисяч пацієнтів у рік обслуговує Добромильська РНЛ, серед них  лише за минулий рік 85 учасників АТО та членів їхніх родин звернулося по меддопомогу. Тому створення «Палати для воїнів АТО» у нашій лікарні важливий проект й з інших міркувань – у палатах надаватимуть не тільки кращий рівень медобслуговування військовим, але й їхнім рідним».

Завдяки співпраці з благодійною організацією «Міжнародна асоціація підтримки України» вдалося реалізувати цей важливий для кожної лікарні проект. Операційний директор Тарас Дурбак каже: «За майже два роки нашої діяльності понад сотні медичних закладів країни отримали  медичну гуманітарну допомогу медичного обладнання та інших необхідних  медзасобів для лікування та реабілітації поранених військових зони АТО».

Після відкриття “Палати для  учасників АТО”  у Добромильську школу-інтернат, де виховується  80 дітей з різними вадами розвитку передадуть сто вісімдесять літрів вітамінізованого соку від французького виробника. Питання таких дітей завжди болюча тема нашого суспільства.

Запрошуємо ЗМІ  інформаційно підтримати відкриття «Палати для учасників АТО».

Участь ЗМІ дуже важлива, оскільки інформаційна підтримка дасть змогу іншим лікарням дізнатися про благодійний  проект та розширити  географію  його реалізації не тільки на теренах Львівщини, але й України.      

 

Акредитація обов’язкова. Детальніше за тел.:  067 66 417 53,  097 55 90 991 [email protected]

Довідково:

ГО «Управління нової генерації» створена у 2009 році, основною діяльністю є  освітні, просвітні та благодійні проекти. Завдяки діяльності ГО було реалізовано ряд освітніх проектів для дітей, зокрема: «Англійська для дітей», «Фінансова грамота». Також ГО неодноразово підтримували Добромильську школу-інтернат, Добромильський дитячий будинок сімейного типу, Лаврівський дитячий будинок.

Діяльність благодійного Фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» почалася з медичного Майдану. Голова фонду Ольга Чуйко-Дурбак організувала функціонування асоціації у п’яти країнах світу: Німеччині, Франції, Австрії, Словаччині та США. Асоціація відправила на безкоштовне лікування понад сотню постраждалих “майданівців” і військовослужбовців зони АТО до провідних клінік Франції, Австрії та Німеччини. Крім того, МАПУ постійно забезпечує постраждалих гуманітарною допомогою, медичним обладнанням, засобами медичного призначення, медикаментами, а також усім необхідним для тимчасово переміщених осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.