дивись.info

Мінфін обрав школу на Яворівщині для реалізації пілотного проекту

Івано-Франківську ЗОШ I-III ступеню, що у Яворівському районі Львівської області, обрали як опорну школу для реалізації пілотного проекту. У рамках цього проекту навчальний заклад зможе отримати кошти на ремонт приміщень, навчальне обладнання та  інформаційно-комп’ютерні технології.

Про це інформує сайт Міністерства фінансів.

Для цього проекту відібрали 24 опорні школи з кожної області України. Його започаткували Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та підтримала група донорів, серед яких – Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія “Майкрософт Україна”, яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів. Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються в селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти.

Усім визначеним навчальним закладам нададуть кошти на розвиток матеріально-технічної бази. Також школи зможуть отримати ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей з сільської місцевості.

Відбір проводився незалежними представниками Проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Перевага надавалася школам, які, в рамках оптимізації, буде укрупнено за рахунок малоформатних шкіл. Таким чином, учні з сільської місцевості отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.