дивись.info

У Львові штрафуватимуть власників, що не прибирають за собаками

У Львові за не прибирання за своїми домашніми улюбленцями штрафуватимуть їх власників, щоб зафіксувати порушення можна робити фото чи відео та викликати поліцію.

Про це йдеться у відповіді Львівської міської ради на петицію щодо прибирання господарів за своїми улюбленцями.

Сесією Львівської міської ради 17.03.2016 прийнято ухвалу, якою затверджено Правила утримання і поводження з тваринами у м.Львові, п.5.7 яких передбачено, що особа, яка утримує домашніх тварин, зобов’язана прибирати за нею екскременти на будь-якій території, включаючи територію під’їздів, сходових кліток, ліфтів, а також доріжок, тротуарів, газонів.

На громадянина за порушення у сфері благоустрою, в тому числі не прибирання господарів за своїми улюбленцями, може бути накладений штраф від 340 до 1360 грн.

Протоколи про адміністративне правопорушення за правопорушення, передбачене ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складають інспектори КП «Адміністративно-технічне управління» та працівники Управління патрульної поліції у м.Львові.

Водночас доцільним вбачається залучати ЛКП «Муніципальна дружина» для фото-відео фіксування фактів порушення благоустрою та виклику працівників Управління патрульної поліції у м.Львові для складання протоколу та застосування стягнень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.