дивись.info

Молодь Львова запрошує взяти участь у флеш-мобі до Дня міста

У травні відбуватиметься святкування 760-річчя Львова, яке проходитиме під гаслом «760 років унікальних історій. Розкажи свою». До цього святкування долучаються спортсмени, актори, співаки, представники громадських організацій, митці та багато інших активних особистостей. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Управління молоді, сім’ї та спорту спільно із активними представниками молодіжних громадських організацій, студентами та учнями 6 травня о 12:00 год тна пл. Ринок, 1 біля Львівської міської ради проводитиме фле-шмоб, який складається із двох блоків: динамічного та статичного.

Динамічний блок відображатиме три епохи Львова: “Львів середньовічний”, “Львів батярський”, “Львів сучасний”. Його виконуватимуть учні Львівської державної хореографічної школи та студенти кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І.Франка за підтримки Арт Гільдії Балету.

Статичний блок передбачає викладення слів: «ЛЬВІВ Я ♥ ТЕБЕ» під виконання пісні Т. Гаврика «Я ЛЮБЛЮ ТБ», а також випускання синьо-жовтих кульок, сформованих у вигляді серця.

До виконання статичного блоку запрошені студенти університетів Львова та учні. Очікувана кількість учасників – більше 400 осіб.

Для того, щоб зробити флеш-моб наймасштабнішим, запрошують усіх охочих долучитись до нього, прийти на пл. Ринок, 1 об 11:00 год перед входом у Львівську міську раду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.