дивись.info

В “ОХМАТДИТі” з’явився простір для відпочинку дітей

В “ОХМАТДИТі” з’явився простір для відпочинку дітей

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ (вул. Лисенка, 31) відбулося відкриття кімнати для навчання та відпочинку. Зі старого радянського приміщення їдальні кімната перетворилася в унікальний простір для пацієнтів, де діти, які перебувають на лікуванні в ОХМАТДИТі, зможуть цікаво та з користю проводити свій час.

Пацієнти лікарні ОХМАТДИТ – це діти віком від 3 до 18 років. Найчастіше лікувальні процедури для них проводять впродовж першої половини дня, а далі дітям доводиться залишатися у палатах чи їдальні. Красивого місця для відпочинку, навчання та ігор для пацієнтів у лікарні досі не було.

kimnata1

Проте більше місяця тому небайдужі львів’яни вирішили змінити цю ситуацію. Волонтерка Вікторія Христенко написала у себе на Fаcebook заклик усім охочим долучитися до облаштування кімнати для діток. Через деякий час поетеса та головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка започаткувала благодійний проект публічних інтерв’ю «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Це зустрічі з відомими українками: політиками, письменницями, журналістками, під час яких всі небайдужі могли зробити пожертву для облаштування кімнати для відпочинку і навчання в ОХМАТДИТі.

kimnata2

Згодом до проекту долучилися й інші благочинці: «Андріана Мальська та викладачі кафедри пропедевтики, педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Д. Галицького з допомогою медичного центру «Інтерсоно», «Львівським будівельним холдингом» та Мар’яною Савкою з «Видавництва Старого Лева» втілили в життя мрію відділення педіатрії львівського ОХМАТДИТу. Дизайн кімнати розробила компанія «Культ Дизайн», у цьому просторі маленькі пацієнти зможуть поїсти, повчитись, поспілкуватись з психологом і, головне, побавитись», – каже волонтер, співзасновниця ГО «Допомога дітям Героїв» Вікторія Христенко.

kimnata3

ТОВ «Львівський будівельний холдинг» допоміг з ремонтом приміщення, медичний центр «Інтерсоно» – з меблями, а «Видавництво Старого Лева» з допомогою зустрічей та гаражного розпродажу зібрало кошти на закупівлю ігор, побутової техніки, дошки для малювання тощо. А небайдужий львів’янин подарував дітям кілька наборів пазлів та вживаний ноутбук для перегляду мультфільмів.

kimnata4

Тепер усі пацієнти Львівського ОХМАТДИТу зможуть проходити лікування, зручно відпочиваючи та навчаючись.

Загалом, бюджет проекту становить 174 тис. грн.

kimnata6

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.