дивись.info

Академія політичного лідерства запрошує у Дніпропетровськ

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства 2016» депутатів місцевих рад, активістів політичних партій та громадських активістів.

Мета «Академії політичного лідерства 2016» – підготовка нових відповідальних та ефективних політичних лідерів.

Академія політичного лідерства передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками з різних регіонів України. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу у групах над спільними завданнями та виконанням домашніх завдань.

Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном.

До навчальної програми в якості тренерів запрошені відомі експерти, політтехнологи, журналісти, народні депутати України, громадські діячі.

В рамках програми відбудеться три сесії дводенних навчальних семінарів:

  • Політичне лідерство
  • Ефективні медіа комунікації
  • Організація кампаній громадського лобіювання

Перша сесія буде проведена 28-29 травня 2016 року у тренінговому центрі Міжнародного Республіканського Інституту у м. Дніпропетровськ. Наступні сесії заплановані на 10-12 червня та 24-26 червня.

Участь в програмі. До участі запрошуються молоді люди віком від 19 до 40 років, які прагнуть отримати нові знання та мають активний досвід у суспільно-політичному, громадському житті, є діючими депутатами місцевого рівня. До участі буде відібрано 25 осіб.

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму (знаходиться у додатку) до 6 травня 2016 року та надіслати на адресу: [email protected]. Відбір учасників буде проведений до 17 травня 2016 року.

З усіх питань щодо програми АПЛ звертатись:

Олександр Спутай, керівник програм МРІ в Україні, [email protected], +38-044- 2897740.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.