дивись.info

Інавгурація титулу “Європейська столиця культури 2016” у Львові

У понеділок, 9 травня, з 17.00 год. на площі Ринок (внутрішній дворик Ратуші) буде інавгурація титулу «Європейська столиця культури 2016» у Львові. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Цього року Львів розділяє разом з Вроцлавом титул «Європейська столиця культури».

У квітні відбувся Львівський місяць у Вроцлаві, де була представлена насичена різноманітна культурна програма. Зокрема, у рамках Львівського місяця протягом 30 днів Вроцлав відвідали близько 300 українських митців: поетів, прозаїків, режисерів, музикантів, кураторів, художників, перформерів та інтелектуалів з різних сфер. В програмі місяця – концерти, дискусії, літературні зустрічі, майстер-класи, виставки, перфоманси, освітні розваги для дітей та кінопокази.

Українська частина проекту відбудеться у Львові в травні-грудні 2016 року, і запрезентує міжнародні мистецькі проекти та акцентує для львів’ян зв’язок Львова і Вроцлава та доручення нашого міста до титулу європейської столиці культури.

Фактично, 9 травня планується Інавгурація титулу «Європейська столиця культури 2016» у Львові як старт заходів в рамках програми «Європейська столиця культури» у нашому місті.

В програмі: виступ Юрія Андруховича та гурту Karbido, польських груп Piotr Baron Quartet, DagaDana, а також Львівської Школи джазу та сучасної музики, та представлення фільму про Львівський місяць у Вроцлаві.

Гостями будуть: Кшиштоф Май, директор програми «Європейська столиця культури 2016», Домініка Кавалеровіч, керівник програмної команди «Європейська столиця культури 2016», Ярослав Брода, керівник департаменту культури Уряду м.Вроцлава.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.