дивись.info

На день Львова відбудеться Кубок міста з кіокушинкай карате

7 та 8 травня під час святкування 760-ої річниці заснування Дня міста Львова кращі спортсмени позмагаються за першість з кіокушинкай карате у розділі «куміте». Це традиційні змагання спортивного клубу “Канку”, які цьогоріч об’єднають на два дні близько 700 спортсменів Львівщини та прилеглих регіонів. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Це не просто змагання, це випробування для дітей, батьків, тренерів. Це змагання не тільки фізичної сили, а і духовно-моральної. Ви станете свідком, як кожен покаже, чого він досягнув за попередній навчальний рік, як високо піднявся та які вершини цього нелегкого спорту йому під силу. Прийдіть, підтримайте і станьте частинкою цієї видовищної події. На ваших очах спортсмени виборюватимуть чемпіонство та ставатимуть чемпіонами. Напруженість емоцій, сила, дух – усе це поєднається на татамі», – зазначив Сергій Мутін, президент Спортивного клубу «Канку».

Змагання відбуватимуться у Спортивному комплексі «Грація», що на вул. Щирецька, 36. Участь у заході візьмуть спортсмени всіх вікових категорій.

«Цей захід є чи не найважливішим та чи не наймасовішим заходом з кіокушинкай карате, який відбувається у нашому місті. Ми з великим задоволенням долучаємось до його організації, адже розуміємо наскільки він є важливим для тих, хто хоче продемонструвати свої вміння в цьому виді спорту. Я переконаний, що всі, хто візьме участь чи просто відвідає змагання, отримають неабияке задоволення», – відзначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Сценарний план проведення заходу:

07.05. – початок проведення відбіркових поєдинків першого дня змагань молодших вікових груп 10.00 год.

Парад відкриття змагань з 12.00 год. до 12.30 год.

Продовження змагань з 13.00 год. до 16.00 год.

Початок фінальних поєдинків з 16.00 до 17.00.год.

Нагородження переможців та призерів змагань з 17.00 год. до 18.00 год.

08.05 – початок другого проведення відбіркових поєдинків другого дня змагань старших вікових груп 10.00 год.

Парад відкриття змагань з 12.00 год. до 12.30 год.

Продовження змагань з 13.00 год. до 16.00 год.

Початок фінальних поєдинків з 16.00 до 17.00.год.

Нагородження переможців та призерів змагань з 17.00 год. до 18.00 год.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.