дивись.info

Москаль назвав причини, які змусили просити про відставку

Москаль назвав причини, які змусили просити про відставку
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вирішив просити про відставку через “тютюнову мафію”, яка переправляє цигарки з окупованих території у Євросоюз

Про це він написав у листі-зверненні до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

“Міжнародні злочинні угруповання, не бажаючи миритися із втратою надприбутків, будь-яким чином намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств”, – вважає Москаль.

За його словами, у лютому цього року була спроба відновити на Закарпатській митниці так званий “інститут смотрящих”, не допустити який вдалося завдяки активній позиції небайдужих громадян.

Москаль повідомив, що зараз у Києві та Київській області накопичилося близько двохсот вантажних автомобілів, завантажених сигаретами виробництва Гродненської тютюнової фабрики, тютюнових підприємств Молдови, Об’єднаних Арабських Еміратів та Російської Федерації.

“Частина товару – це цигарки під торговою маркою “Хамадей”, що виробляються на тимчасово окупованій окремій території Донецької області, а також в окупованій Автономній Республіці Крим. Тютюнові вироби були завезені в Україну по корупційних схемах, деякі з них є контрафактною продукцією й підлягають знищенню, але потрапили на вторинний ринок”, – повідомив очільник Закарпаття.

За його словами, “щоб фури з сигаретами потрапили в Євросоюз, потрібно замінити начальника Закарпатської митниці на “потрібного керівника”, який буде працювати у визначеній схемі”.

Також Москаль висловив невдоволення діями голови ДФС Романа Насірова, який “узявшись виконувати доручення (Гройсмана, – ред.), навіть не дочекався результатів службового розслідування, а вирішив просто звільнити керівника митниці й терміново призначити нового”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.