дивись.info

У Львові проведуть соціальний-інклюзивний проект «Пара-Тет»

17 травня у Львові розпочинає свою роботу перший в Україні соціально-інклюзивний проект «Пара-Тет», участь в якому беруть пари: один з батьків і дитина. Проект спрямований як на групову роботу з парами, так і на індивідуальне занурення кожного з учасників у власний внутрішній світ.

До участі запрошують усіх охочих, у тому числі й представників соціально-вразливих категорій (сім’ї внутрішньо переміщених людей, сім’ї учасників АТО, сім’ї, де є дитина з особливими потребами).

Діяльність «Пара-Тет» організована за двома основними напрямками: театральна майстерність з ведучими, акторами міста Лева та арт-терапія з педагогом Європейської школи. Результат роботи у вигляді театралізованого перформансу та мистецької виставки очікуватиме на мешканців міста через три місяці після старту проекту.

Проект реалізується за партнерства ГО «УМСА Львів», «КримСОС» та за підтримки Мальтійської служби допомоги. Організатори впевнені, що реформи й трансформації слід починати з мислення людей, а суспільство мусить стати подібним на фешенебельний готель, який готовий задовільнити потреби будь-кого.

Реєстрацію на участь у інноваційному проекті «Пара-Тет» продовжено до 15 травня включно.

Деталі за телефоном: +38 (093) 020-52-00 – Аліна;

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/paratetproject

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОПрес-служба ЛМР