дивись.info

Верховний Суд став на бік депутата Мосійчука

Верховний Суд став на бік депутата Мосійчука

Верховний Суд України визнав рішення Верховної Ради про притягнення народного депутата Ігоря Мосійчука до кримінальної відповідальності незаконним. Про це повідомив сам політик на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ми перемогли: Верховний суд України підтвердив рішення Вищого адміністративного суду щодо визнання незаконною постанову Верховної Ради про притягнення мене до кримінальної відповідальності, затримання і арешт. Це ще один крок до встановлення верховенства Закону: ми довели, що в парламенті сиділи шулери, які чинили наді мною політичну розправу», – написав Мосійчук.

За словами нардепа, своїм рішення Верховна Рада позбавила його недоторканності, але він залишився чинним народним депутатом.

«Відповідаючи на питання суддів ВСУ я заявив, що вважаю за потрібне дійти до кінця обох шляхів: не лише домогтись визнання незаконною постанови Верховної Ради щодо мене, а й домогтись спростування звинувачень у рамках кримінальної справи проти мене. Для мене важливо домогтись повної справедливості.

Я переконаний, що рано чи пізно це рішення ВСУ стане підставою для притягнення до відповідальності тодішнього Генерального прокурора Віктора Шокіна та керівництва Верховної Ради», – написав Мосійчук.

Фото: Фейсбук

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.