дивись.info

Заступник Садового розповів про стратегію розвитку Львова

IT, туризм, поліграфія, легка промисловість та освіта – основні напрямки, які визначені як пріоритетні у розвитку Львова. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Москаленко, пише ЛІГА.net.

За його словами, про основні напрямки розвитку міста задумалися дев’ять років тому, коли намагалися визначити основні переваги Львова.

«Спільно з консалтинговою компанією Monitor Group активістами розробили стратегію розвитку міста, в ній виявилося кілька кластерів: IT, туризм, поліграфія, легка промисловість, освіта. Вона розрахована на 10 років, і зараз з компанією Deloitte (стала власником Monitor Group. – Ред.) Працюємо над новою стратегією розвитку.

Але ми не просто пишемо програму, а відразу ж думаємо над впровадженням прописаних кроків. Для цього у нас створено раду конкурентоспроможності, який раз у квартал перевіряє виконання тих чи інших програм за певними індикаторами – від бюджету на одну особу до приросту населення. Нову стратегію, яка буде діяти до 2025 року, плануємо затвердити до кінця 2016-го», – сказав Москаленко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.