дивись.info

Українці масово беруть кредити через нові тарифи на газ

Українці масово беруть кредити через нові тарифи на газ

У період із 4 квітня по 10 травня українці отримали у фінансових установах кредитів загальною сумою 83,9 мільйонів гривень для енергозабезпечення своїх будинків та господарств. Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Цю інформацію оприлюднив голова агентства Сергій Савчук, розповідаючи про нові дані процесу стимулювання населення запровадження енергоефективних технологій.

Відтак із 4 квітня по 10 травня 2016 року українці взяли 5 222 кредити на 83,9 мільйонів гривень, призначенням яких вказали «забезпечення» опаленням або енергозбереженням своїх приміщень.

185 кредитів узято для придбання «негазових» котлів опалення (3,1 мільйон гривень), 5 034 кредити – на енергоефективне обладнання та матеріали (80,6 мільйонів гривень). Також 3 позики отримали ОСББ на «теплі» потреби (190 тисяч гривень).

Популярність такі кредити мають і серед тих, хто користується субсидією на газ. Такі громадяни вже придбали енергоефективних матеріалів на суму 30,6 мільйонів гривень.

Для порівняння, у період із 1 січня 2016 року по 10 травня 2016 року усього було взято «теплих» кредитів на загальну суму 323,8 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.