дивись.info

З Днем народження, Надіє! ТОП-10 висловлювань Надії Савченко з-за грат

З Днем народження, Надіє! ТОП-10 висловлювань Надії Савченко з-за грат

Українській героїні Надії Савченко сьогодні виповнюється 35-ть. Майже два роки вона перебуває у російській в’язниці. Ні грати, ні кати не змогли зламати сильну українку. Навіть у тюрмі вона продовжує боротися, а її сила духу надихає інших. Ось найяскравіші висловлювання відважної українки за час її ув’язнення.   

«Майдан в Росії буде — Путін не зможе тримати свою владу на крові людей — це проти людей, проти Бога і проти всього на світі!»

«Буду боротися! Разом із вами! І на вашу вимогу, із вдячністю за вашу підтримку для вас залишуся живою! Щоб мати змогу ще вам віддячити!»

«Я дивуюся і хочу поставити питання: в Росії президент взагалі – дурень або негідник? Якщо він сам вірить у те, що росіянам добре живеться, то він дурень. А ось якщо він хоче, щоб росіяни в це вірили, то він негідник».

«Я вірю в свій народ. І я вірю, що у нас дійсно чиста, гідна і славетна нація».

«Я винна тільки в тому, що захищала свою Батьківщину, свій український народ, якому давала присягу, свободу і добробут моєї землі.       Я з вами, я не помру, поки ми разом не зламаємо стіни цієї кривавої в’язниці народів під назвою Кремль!»

«І поки за мене будуть торгуватися, життя мене буде покидати і Росія мене все одно поверне в Україну – живою чи мертвою! Але поверне! І всі ці десять днів під воротами СІЗО буде день і ніч стояти моя сестра і буде чекати – випустять чи винесуть мене. Якщо ви її посадите – на її місце приїде і стане моя мати, їй 77 років. Ви і її посадите?»

«Я ніколи не скажу, що росіяни погані. Я не кажу про таких брехливих і продажних, як слідство та суд. Але зрозумійте: немає поганого народу, є погані люди».

«Буду боротися! Разом із вами! І на вашу вимогу, із вдячністю за вашу підтримку для вас залишуся живою! Щоб мати змогу ще вам віддячити!»

«Кожен, хто постраждав за свої переконання і підтримку мене – це моя справа. Буду боротися за вас, як за саму себе, свою свободу і свою землю – Україну».

«Лікарям невигідно, щоб я померла. Тому мені тут померти не дадуть. Що стосується їжі – так і запишіть: у невільне горло їжа не лізе».

Довідка:

Надія Вікторівна Савченко народилася 11 травня 1981 року в Київі. Українська військова, штурман-оператор вертольота Мі-24 16-ої окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, старший лейтенант, Герой України Народний депутат України 8-го скликання. Делегат Парламентської асамблеї Ради Європи з 25 грудня 2014 року.

На початку липня 2014 р.оку опинилася на території Російської Федерації. Її звинуватили у вбивстві російських журналістів, хоча перед тим її було захоплено та ув’язнено проросійськими сепаратистами, активну співпрацю з якими офіційна влада Російської Федерації не визнає. Рішенням ПЦ «Меморіал» Надія Савченко офіційно визнана політичним в’язнем.

Цитати добирала Оксана ДУДАР

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.