дивись.info

У львівському університеті заснували стипендії імені Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО

Львівському університеті заснували стипендії імені Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. Іменну стипендію призначатимуть студентам двічі на рік, основними критеріями у відборі кандидатур буде участь у національно-патріотичних заходах, громадській і волонтерській діяльності, успішне навчання, досягнення в науково-дослідницькій роботі й інших сферах студентського життя. Про це повідомили у прес-службі Львівського національного університету.

Університет заснував шість академічних іменних стипендій для студентів відповідних факультетів: стипендія імені Ігоря Костенка (географічний факультет), стипендія імені Сергія Кемського (філософський факультет), стипендія імені Богдана Сольчаника (історичний факультет), стипендія імені Дмитра Чернявського (економічний факультет), стипендія імені Володимира Труша (факультет культури та мистецтв) і стипендія імені Степана Петрівського (геологічний факультет).

Претендентів на призначення стипендій подаватиме Вчена рада факультету за рекомендацією органів студентського самоврядування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.