дивись.info

У Львові прокуратура через суд хоче повернути державі «Палац спорту «Україна»

Прокуратура звернулась до суду, щоб повернути державі «Палацу спорту «Україна» у Львові, вартість якого понад 10 мільйонів гривень. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Ухвалою Господарського суду Львівської області 4 травня цього року відкрито провадження у справі за позовом керівника Львівської місцевої прокуратури №3 про витребування з чужого незаконного володіння будівлі «Палацу спорту «Україна», що на вул. Мельника,18 у Львові.

Позов поданий в інтересах Фонду державного майна України до ТОВ «Палац спорту «Україна», обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, за участю третьої особи на стороні відповідача – Об’єднання профспілок Львівщини.

Прокуратура вимагає визнати недійсною документацію про право власності на будівлю за згаданим товариством і повернути державі Палац спорту, загальна площа якого 8,5 тис м кв, а вартість – понад 10 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.