дивись.info

В Києві на «сходняку» затримали групу кримінальних авторитетів Донеччини

У Києві затримано кримінальних авторитетів Донеччини, які зібралися для перерозподілу сфер впливу на території Одеської області, міст Одеса, Горлівка та Бахмут.

«Коли ми отримали оперативну інформацію про те, що у Києві має відбутися зустріч кримінальних авторитетів, відразу розпочали комплекс заходів. У результаті у приміщенні кафе на вулиці Героїв Сталінграду затримали восьмеро кримінальних авторитетів та одного “злодія в законі” на прізвисько “Куцу”. Усі кримінальні авторитети – уродженці Донеччини, а “Куцу” – громадянин іншої держави», – розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Під час “сходки” головним питанням було обговорення “результатів” злочинної діяльності, а також перерозподіл сфер впливу на території Одеської області, міст Одеса, Горлівка та Бахмут”, – розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Шестеро фігурантів у минулому неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності, зокрема за вбивство, бандитизм, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, грабежі, розбої.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Оболонського управління поліції. На цей момент проводиться ретельна перевірка вказаних осіб до вчинення правопорушень на території Києва та інших регіонів держави.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОВідділ комунікації Головного управління Національної поліції у місті Києві