дивись.info

Розвідники встановили особу російського підполковника, який нині воює на Донбасі

Головне управління розвідки Міністерства оборони України встановило, що «командиром мотострілкового батальйону 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) Центру територіальних військ (Новочеркаськ Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ» є підполковник ЗС РФ Олександр Максимов. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях сходу України підполковник ЗС РФ О.Максимов відряджений у березні 2015 року з посади командира 3 мотострілецького батальйону 102 військової бази (військова частина пп 04436, Гюмрі, Республіка Вірменія) Південного ВО ЗС РФ.

Додатково встановлено, що наприкінці 2014 року підполковник ЗС РФ О.Максимов намагався в судовому порядку оскаржити рішення командира 102 військової бази полковника ЗС РФ А.Рузинського щодо накладення на нього дисциплінарного стягнення, але під тиском командування був змушений відкликати судовий позов до 5 гарнізонного військового суду (Єреван, Республіка Вірменія). Участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України дозволяє підполковнику ЗС РФ Олександру Максимову розраховувати на остаточне зняття стягнень та продовження військової кар’єри.

Натомість колишній командир 102 військової бази (Гюмрі) полковник ЗС РФ Андрій Рузинський на теперішній час командує 2 окремою мотострілецькою бригадою (Луганськ) 2 АК (Луганськ) ЦТВ Південного ВО ЗС РФ.

Додатково встановлено, що з огляду на очікування планової заміни (травень нинішнього року) для отримання пільг при обчисленні вислуги років, просування по службі та зростання у військовому званні у збройних силах РФ, офіцери 1 АК (Донецьк) ЗС РФ намагаються «вирішувати питання» щодо їх формального призначення на вищі посади, зокрема шляхом підкупу посадових осіб.

Напередодні травневих свят, за виручені кошти від продажу на металобрухт обладнання оптової бази «Рондо» (Горлівка, вул.Первомайська 50) та «Шахти 2-бис» колишнього Микитівського ртутного комбінату, підполковник ЗС РФ Олександр Максимов намагається отримати призначення на посаду заступника командира 3 окремої мотострілецької бригади та заручився підтримкою командира бригади генерал-майора Ігоря Тимофєєва, який підписав відповідне клопотання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.