дивись.info

Місія ОБСЄ може відновити політичні процеси на Донбасі лише зі зброєю у руках

Президент України Петро Порошенко сказав, що відновлення політичних процесів на Донбасі можливе лише за умови розгортання міжнародної озброєної місії ОБСЄ на лінії зіткнення, а також на україно-російському кордоні, повідомляє Zik.

За словами Порошенка, санкції проти північного сусіда застосовуються через те, що Росія не виконує Мінські домовленості, покликані врегулювати ситуацію на Сході України. Президент переконаний, що ми зупинили найбільшу армію на континенті та відновили Збройні сили своєї держави й  звільнили дві третини Донбасу.

«Звільняємо заручників, які незаконно утримуються як на окупованих територіях, так і в РФ, готуємося до відновлення політичних процесів. Але вони можуть відбутися лише тоді, коли на лінії зіткнення буде стояти міжнародна моніторингова озброєна місія ОБСЄ для забезпечення 100% режиму припинення вогню, коли відведена, відповідно до Мінських угод, важка техніка та артилерія буде знаходитись під охороною цієї міжнародної поліцейської місії, і коли контроль за неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону спочатку перейде до озброєних поліцейських ОБСЄ і другим етапом – до українських прикордонників», – сказав Президент.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.