дивись.info

“Тричі прокурор” Піскун “відправив” Лещенка до психіатра

“Тричі прокурор” Піскун “відправив” Лещенка до психіатра

Колишній Генеральний прокурор Святослав Піскун дуже жорстко відповів нардепу Сергію Лещенку на зауваження щодо його нерухомості в Європі, повідомляє Zaxid.net. Зійшлися у словесній перепалці нардеп із “тричі прокурором” в ефірі одного із політичних шоу.

“У мене так склалося, що вся моя родина – і донька, і зять, і внук, і син, і дружина десять років живуть закордоном. Ми всі прагнемо до Європи, а в мене так сталося. Вони змінили дві свої квартири на частину будиночка. А тебе що, жаба душить? В мене все офіційно, а ти спати не можеш! Ти пишеш свої пасквілі, то й пиши. А кому потрібно, той буде розбиратися”, – повідомив Піскун в прямому ефірі одного із політичних шоу.

Наполіг Піскун, зокрема, і на тому, що  нерухомість, якою він володіє закордоном, перевіряли декілька офіційних служб, однак нічого не знайшли.

Цього Лещенку виявилось замало, тому він   попросив озвучити, скільки коштує його вілла у Франції, на Лазуровому узбережжі, на що Піскун запевнив, що володіє віллою на правах договору про обмін, за яким француз, якому належить вілла, зараз проживає в столиці України.

“Також колишній генпрокурор декілька разів “відправляв” Лещенка до психіатра та відверто його облаяв.”, – йдеться у публікації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.