• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

Львівських митників та прикордонників звільнятимуть за організацію «човникової» контрабанди

Львівських митників та прикордонників звільнятимуть за організацію «човникової» контрабанди

Митна та прикордонна служби на Львівщині активізують боротьбу із переміщенням товарів через кордон України так званими «човниками». Особливу увагу вони звертатимуть на викриття митників та прикордонників, які «кришують» цей вид бізнесу.

Таке завдання під час наради, 16 травня, дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Окрім того, керівник області доручив особливу увагу звертати на переміщення товарів через кордон із подрібненням товарних партій, що порушують законодавчі норми.

Як пояснив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, чинне законодавство дозволяє громадянину за одну добу переміщати через кордон до 50 кілограм товару, вартістю до 500 євро.

«Це обмеження стосується продукції для використання в особистих цілях, не пов'язаних із підприємницькою діяльністю. Проте цим часто зловживають не чисті на руку підприємці. А це, у свою чергу, створює незручності для громадян, які перетинають кордон у службових справах та як туристи», - наголосив керівник митниці.

За словами начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби України полковника Володимира Єгорова, на пунктах пропуску через державний кордон проведуть службове розслідування з приводу причетності правників служби до фактів кришування «човників». Відповідний наказ він підписав сьогодні 16 травня.

До слова, таку ж перевірку здійснять й на Львівській митниці, а також посилять боротьбу із таким видом бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: