дивись.info

Модель запровадження у Львові електронного квитка визначать в кінці місяця

В кінці травня до Львова мають прибути представники ЄБРР, які мають допомогти Львову визначитися із моделлю запровадження в місті електронного квитка для громадського транспорту. Про це під час брифінгу розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, – пише ІА Дивись.info.

«Ми вивчали досвід багатьох країн, зокрема Італії та країн Прибалтики. Є проста і дієва система, яка працює Таллінні. Мешканець має свою електронну  картку, яку можа поповнювати грошима навіть через засоби мобільного зв’язку та інтернет. І є відповідні зчитувачі. Все це програмне забезпечення під’єднується до великого сервера в Європі, який це все обліковує. Зараз ми будемо обговорювати можливі моделі з консультантами»,  – розповів Олег Береза.

За його словами, ті моделі, які раніше пропонували втілити в місті, працюють в Європі вже 10 років і є дещо  застарілими. «Треба рухатися вперед,  щоб можна було використовувати безконтактні картки банківські для  для проведення оплати. Ми того хочемо, бо Львів місто туристичне, і ця система має бути нормально сприйнята відвідувачами міста» – додав Олег Береза. За його словами планується, що на кінець червня буде сформоване технічне завдання для тендеру щодо впровадження е-квитка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.