• USD: 32.18
  • EUR: 33.75

Як у Кремлі відреагували на заяву Геращенка «фільтрувати» учасників «Євробачення-2017» з Росії

Правила відбору учасників на «Євробачення» єдині для всіх країн, і Україна, яка 2017 року прийматиме цей конкурс, доведеться їм слідувати. Таку думку висловив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання про те, як в Кремлі ставляться до заявленого Києвом наміру «фільтрувати» учасників «Євробачення» від Росії, пише ТАСС.

«Євробачення» - це міжнародний конкурс, і приймаюча сторона повинна слідувати правилам «Євробачення». Все інше - це їх компетенція», – зазначив Пєсков.

На питання про те, чи не варто Росії взагалі відмовитися від участі в «Євробаченні» на території України, Пєсков відповів: «Зачекайте шашкою махати!»

Нагадаємо, перемогу на цьогорічному «Євробаченні» здобула представниця України Джамала. Відповідно, конкурс наступного року відбудеться на території цієї країни.

Невдовзі після завершення конкурсу в інтерв'ю радіостанції «Говорить Москва» депутат Верховної Ради України Антон Геращенко заявив, що на «Євробачення-2017» не зможуть потрапити представники Росії, які висловлюються «в підтримку російської агресії проти України». За його словами, участь у конкурсі зможуть взяти тільки ті виконавці, які, зокрема, не підтримують возз'єднання Криму з Росією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: