дивись.info

Бійців добробатів не хочуть брати на службу в Нацполіцію, – Тимчук

Служба у добровольчих батальйонів стала для бійців своєрідною «чорною міткою», їх вперто не хочуть брати на службу в Нацполіцію. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний Дмитро Тимчук.

«На сьогоднішньому засіданні Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони була розглянута проблема працевлаштування бійців колишніх добровольчих батальйонів в Національній поліції. З огляду на численні звернення до народних депутатів-членів Комітету ВР, складається враження, що сам факт служби в добровольчому батальйоні є своєрідною «чорною міткою» – добровольців вперто не хочуть брати на службу в Нацполіцію. Дану ситуацію підтверджують і члени Комітету ВР екс-комбати А.Тетерук (батальйон «Миротворець») і Ю.Береза ​​(полк «Дніпро-1»)», – написав Тимчук.

За його словами, комітет ВР ухвалив рішення звернутися до голови МВС з проханням створити комісію при Міністерстві для перевірки всіх фактів відмов бійцям добробатів у прийнятті на службу в Нацполіцію. Також вирішено поінформувати про цю проблему Прем’єр-міністра України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.