дивись.info

Геращенко запевнив, що ні Чичерину, ні Кобзона на «Євробачення» в Україну не пустять

Україна має право сама вирішувати, кого пускати на свою територію, а кого – ні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав нардеп, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Ми маємо право на своїй землі, встановлювати правила, кого з російських артистів пустити на нашу територію, а кого ні. Те ж стосується і представників російських жепропагандістскіх ЗМІ. Тому, якщо раптом, пропагандистська машина Кремля, вирішить надіслати до Києва на «Євробачення» Чичеріну або зрештою Кобзона, то ми їх не пустимо в Україну. Не пустимо тому, що вони знаходяться у нас в stop list для осіб які несуть загрозу інформаційній безпеці Україні. Таких «діячів» там на сьогодні 83 штуки», – написав Геращенко.

На думку політика, список треба збільшувати, оскільки з моменту його затвердження в грудні 2015 вже минуло багато часу.

Втім, Геращенко додав, що є ті артисти, кого Україна вітатиме з відкритими обіймами.

«Інша справа, якщо пропагандистська машина Кремля не завадить російським громадянам вибрати на конкурс Євробачення в Києві Сергія Лазарєва, який публічно не визнає окупації Криму. Ми його зустрінемо з розпростертими обіймами! Такий же теплий прийом чекає Андрія Макаревича, Сергія Шнурова (Шнура) і сотні інших артистів російської естради, які зберегли свою честь і совість, не дивлячись ні на що», – написав Геращенко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.