дивись.info

Кільканадцять тисяч осіб вшанувало реліквії та особисті речі св. Івана Павла ІІ у Львові

Кільканадцять тисяч осіб вшанувало реліквії та особисті речі св. Івана Павла ІІ у Львові

Три дні вдячності за зцілення життя Папи Івана Павла ІІ у 35 річницю. Кільканадцять тисяч осіб вшанувало реліквії та особисті речі св. Івана Павла ІІ.

Римо-католицька парафія св. Івана Павла ІІ 13-15 травня запросила Кшиштофа Вітковського, власника Музею монет та медалей Івана Павла (м.Ченстохова), який привіз із собою експозицію.

Кшиштоф Вітковський разом із о. Прелатом Анджеєм Соботою привезли до Львова папські реліквії, рясу, плащ, пюску (папське накриття голови), орнат (фелон), стулу (єпитрахиль), мітру, посуд. Була представлена копія фігури Матері Божої Фатімської, в короні якої знаходиться куля, якою здійснено вистріл в Святішого Отця. Представлено дві медалі (з понад десятитисячної колекції музею в Ченстохові).

Експозиція відбулася в каплиці міської ради, тривала два дні. О. Анджей Собота і Кшиштоф Вітковський розповідали про значення знаків.

«Люди, незважаючи на те, що це приміщення міської ради, ставали на коліна й молилися перед реліквіями і знаками Папи. Прийшло теж подружжя з 5 дітьми, щоб дати свідоцтво про чудесне врятування вагітності, що була в небезпеці. Сцілення відбулося після молитви на іподромі. Дівчинка, яка щасливо народилася, була теж присутньою. Вона теж прийшла з цілим своїм класом до реліквій. У пам’ятній книзі можна було записати свідоцтво про отримані благодаті за заступництвом св. Івана Павла і описати, який вплив мала його особистість на життя прихожан. Також реліквії були виставлені під час фатімського молебну, який був проведений отцями домініканцями в храмі Стрітення», – розповів отець Григорій Драус.

На львівському іподромі, де в 2001 році відбулася папська Літургія, біля хреста з папського вівтаря, відбулася молитва й вшанування реліквій. Прихожани поцесійно перейшли від хреста до місця поруч, на якому повстане храм св. Івана Павла. Відбувся парафіальний пікнік.

 

Також папські пам’ятки були виставлені на Службі Божій в римо-католицькій парафії св. Йоана Павла, яка збирається в греко-католицькій каплиці Українського Католицького Університету. О. Пралат Анджей Собота несподівано для всіх оголосив після Служби, що «Папа висилає для посвячення хреста на місці будови парафіального храму кардинала П’єтро Пароліна, секретаря стану Апостольської Столиці, тобто першу після Папи особу в Католицькій Церкві».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОПрес-служба ЛМР
Шумак Юра
У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo