дивись.info

Затримали прокурора, який зайняв кабінет «діамантового» Корнійця

Затримали заступника прокурора Київської області. Про це повідомив голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник під час парламентських слухань «Стан реалізації основ антикорупційної політики в Україні», пише InfoResist.

«Тільки що був затриманий заступник прокурора Київської області у справі за фактом розподілу 30 тис. тонн цукру Аграрного фонду на 300 млн грн.», – pазначив Ситник.

Раніше директор ДОБУ Олег Липовий заявив про можливу причетність прокуратури Київської області до розкрадання цукру компанії зберігається на складах в Луцьку.

«У нас є інформація, що готується виведення з держвласності 35 тис. тонн цукру, який належить ДОБУ «Аграрний фонд» і зберігається на складах в Луцьку. У нас є всі підстави так вважати, оскільки лист до Кабінету Міністрів з проханням відсторонити від посад нинішнє керівництво ДОБУ «Аграрний фонд» надійшло від прокуратури Київської області за підписом прокурора Курко О.М.», – сказав він.

За словами Липового, саме цей прокурор Київської обласної прокуратури в наприкінці 2015 року прийняв остаточне рішення про передачу стороннім особам 30 тис. тонн цукру-піску, який належав ДОБУ «Аграрний фонд» і зберігався на складах в Черкаській області.

«Ми робимо висновок, що Київська обласна прокуратура, яка прийняла остаточне рішення про незаконну передачу цукру в Черкасах, зараз замітає сліди попередньої угоди, і має намір провернути ту ж аферу в Луцьку», – зазначив Липовий.

Наприкінці 2015 року з складів в Черкаській області було розкрадено 30 тис. тонн цукру-піску, що належить ДОБУ «Аграрний фонд». Збитки, завдані державі, оцінювалися в 350 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.