дивись.info

У Львові майже півсотні поліцейських здавали кров для потерпілої дитини в ДТП

У Львові майже півсотні поліцейських здавали кров для потерпілої дитини в ДТП

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, патрульні Львова взяли участь у загальнодержавній акції із здачі крові для дітей постраждалих в ДТП «Здай кров-врятуй життя!». 

Більшу частину крові передадуть на лікування 13-річної Анни Балушки. Зараз вона лежить в дитячій лікарні Львова і щодня потребує переливання донорської плазми. На початку травня, біля населеного пункту Гостинцеве Мостиського району автомобіль збив її разом із подругою і втік з місця ДТП. Дівчат тоді госпіталізували у важкому стані до лікарні. На жаль, старша дівчина померла кілька днів тому.

Решту крові передадуть на лікування онкохворих дітей.

Патрульні з власної волі зголосилися допомогти дітям, запевняє начальник управління Антон Пузирвеський. До прикладу, заступник начальника Управління Максим Підболячний донор зі стажем. Ця здача крові для порятунку життя була у нього 16-ою. Не вперше здають кров і начальник Управління Антон Пузиревський та ще один заступник Юрій Качмар.

«Це не є одноразова акція. Патрульні є частими відвідувачами Львівського обласного центру крові. Здають кров на потреби не лише хворих дітей, а й для усіх хто потребує. Справжнім донором за наказом не станеш. Лише бажання допомогти привело сьогодні сюди півсотні патрульних та працівників управління», – додав Антон Пузиревським.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОПатрульна поліція Львова