дивись.info

Масове отруєння в Новояворівську – госпіталізовано вже 32 людей

Вже 32 людей, з яких 7 дітей госпіталізовані із симптомами гострої кишкової інфекції. Всі вони були гостями на весіллі у ресторані в Новояворівську. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації.

За інформацією Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, 17 травня, об 11:20 год. зафіксовано групове захворювання (з симптомами гострої кишкової інфекції). Захворілі перебували на весіллях, що відбувались в ресторані “Соната” м. Новояворівськ Яворівського району 14 травня 2016 року. Перші пацієнти почали звертатись у Новояворівську районну лікарню №1 у другій половині дня 16 травня.

Станом на 06:00 год. 20 травня всього із вогнища інфекції госпіталізовано 32 особи, з них 7 дітей, а саме: в інфекційне відділення Новояворівської РЛ № 1 –  21 особа, з них 6 дітей, в інфекційне відділення Бориславської ЦМЛ – 10 осіб, з них 1 дитина, в інфекційне відділення Стрийської ЦРЛ – 1 особа.  Попередній діагноз: гостра кишкова інфекція. Стан більшості пацієнтів – середньої важкості з покращенням.

Медичною та санітарно-протиепідеміологічною службою проводиться обстеження вогнища інфекції, уточнюються списки осіб, що були присутні на весіллях та їх контактів.

Причина можливого отруєння з’ясовується.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.