дивись.info

На Львівщині незаконно утримували інваліда в ІТТ

За вказівкою прокуратури звільнено інваліда, якого незаконно утримували у спеціальній установі поліції. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Під час перевірки додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення Червоноградською місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного поміщення та утримання чоловіка – інваліда ІІ групи в ІТТ Жовківського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як з’ясовано прокурором, цього громадянина поміщено в ІТТ на підставі постанови Буського районного суду Львівської області, згідно з якою його притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП та накладено стягнення у виді адміністративного арешту терміном 10 діб.

Проте, відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема ч.2 ст.32 КУпАП, адміністративний арешт не може застосовуватись до інвалідів першої та другої груп.

Враховуючи це, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Жовківського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ІТТ негайно.

Також, прокурором внесено апеляційну скаргу на згадану постанову районного суду відносно цього громадянина.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.