дивись.info

На Рівненській АЕС не працюють два з чотирьох енергоблоків

Сьогодні працювало тільки 8 з 15 блоків чотирьох робочих АЕС в Україні. Такі дані оприлюднив «Енергоатом», передає Інтерфакс-Україна.

В п’ятницю уранці після спрацьовування системи автоматичного захисту був відключений від енергомережі енергоблок №2 Південно-Української АЕС. Таким чином, станом на полудень п’ятниці, за даними «Енергоатому», в роботі було 8 з 15 блоків чотирьох робочих АЕС України. На блоці №1 Запорізької АЕС – 154-та доба капітального планового ремонту, на блоці №2 Запорізької АЕС – 96-та доба середнього планового ремонту, на блоці №3 Запорізької АЕС – 34-а доба капітального планового ремонту, на блоці №3 Південно-української АЕС – 76-та доба капітального планового ремонту, на блоці №2 Рівненської АЕС – 41-ша доба середнього планового ремонту, на блоці №3 Рівненської АЕС – 11-та доба поточного ремонту.

Відключений 18 травня також через випрацьовування електронного захисту блок №4 Запорізької АЕС був підключений наступної доби після усунення пошкодження розрядника фази «С» блокового трансформатора.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.