дивись.info

Процес викупу стадіону «Сільмаш» затягується з невідомих причин

Процес викупу майна стадіону «Сільмаш» не розпочато через відсутність оцінки майна.

Про це Дивись.info повідомила начальник юридичного відділу Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Виконавчий комітет Львівської міськради надав дозвіл ЛКП «Спортресурс» на замовлення робіт з оцінки спортивного стадіону «Сільмаш ще 13 листопада 2015 року.  Після оцінки майна питання про викуп стадіону і прилеглих приміщень у теперішніх власників мало розглядатися на сесії міськради. Однак з того часу нічого не змінилося.

«Оцінки майна ще немає, будемо пришвидшувати. Чому його  немає?  Я не маю відповіді на це питання. До мене з проблемою стадіону зверталися мешканці, і я погоджуюся, що цю процедуру треба пришвидшити. Буде проведена оцінка і питання буде винесено на розгляд сесії міської ради», – сказала Гелена Пайонкевич.

Водночас, як наголосила Гелена Пайонкевич, земельна ділянка під стадіоном перебуває в комунальній власності і рішення про її відчуження чи зміну цільового призначення не приймалося. «У приватній власності є чаша стадіону і роздягальні. Мешканців хвилюються, що цю територію забудують, і там не буде стадіону, а постане житловий будинок або офісний центр. Але щоб почати будівництво треба відвести земельну ділянку, визначити її цільове призначення, виготовити містобудівні умови обмеження. Місто не має наміру цього робити», – запевнила Гелена Пайонкевич.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.