дивись.info

Стан українців, потерпілих під час авіакатастрофи в Афганістані, стабілізувався

Стан двох українців-членів екіпажу, які постраждали під час авіакатастрофи а Афганістані, стабілізувався. Про це повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України.

За інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан (за сумісництвом – в Афганістані), стан двох госпіталізованих громадян України – членів екіпажу літака ‎АН12, що зазнав катастрофи 18 травня в аеропорту міста Два’єр (афганська провінція Гільменд), стабілізувався. Співвітчизники продовжують перебувати у військовому госпіталі Кандагара.

Вирішується комплекс питань, пов’язаних з їх репатріацією, а також транспортуванням в Україну тіла загиблого в авіакатастрофі громадянина України.

Посольство України в Таджикистані та Департамент консульської служби МЗС підтримує зв’язок з рідними усіх потерпілих внаслідок інциденту українських пілотів.

Подальший перебіг подій перебуває на контролі в Департаменті консульської служби МЗС.

За уточненими даними Посольства України в Таджикистані, на борту літака АН-12, який зазнав катастрофи в Афганістані, перебувало 9 членів екіпажу (3 громадян України, 5 громадян Азербайджану, 1 громадянин Узбекистану). В результаті авіакатастрофи загинув 1 громадянин України, 2 інших співвітчизників перебувають в одному з медичних закладів Кандагара.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.