дивись.info

Після війни і з однією лише ногою він підкорив Еверест

Після війни і з однією лише ногою він підкорив Еверест

Ветеран морської піхоти, який втратив частину ноги в результаті вибуху в Афганістані, підкорив найвищу гору в світі, передає Українська правда. 

Чарлі Лінвіл, уродженець міста Бойсе, що у штаті Айдахо, США, досяг вершини гори Еверест 19 травня і став першим ветераном, пораненим у бою, який досяг піку, повідомляє HuffPost Live.

30-річний батько двох дітей зазначає, що це була подорож довжиною у три роки, саме тоді відбувся вибух, який зробив його частково недієздатним.

«У січні 2011 року Лінвіл, старший сержант і експерт з вибухових речовин, проводив зачистку поблизу міста Сангин, Афганістан, коли натрапив на підривний пристрій.  Більше року лікарі намагались врятувати його ногу. Але у 2013 році Чарлі вирішив, щокраще ампутувати її нижче коліна і жити далі. Після цього він зосередитися на цілі піднятися на Еверест.», – розповідається у публікації.

А от сам ветеран запевняє, зробив це для того, аби змінити себе і позбутись демонів війни. І ніколи не треба здаватися, бо ж цей підйом став третьою спробою чоловіка «взяти» найвищу точку на Землі.

Цього року команда Лінвіла стала першою групою, яка у 2016 році піднялась на Евересту із північної стіни, і на даний момент жива і здорова спускається до низу.

Зазначимо, що Чарлі підіймався на гору паралельно з командою іншого ветерана 32-річного Чада Джакса, який теж має протез.

Історія чоловіка доводить, що  навіть після війни життя не закінчується, якщо вірити у свої сили і намагатися змінити себе.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.