дивись.info

Відмовлятися від захоплення України Росія не буде

Відмовлятися від захоплення України Росія не буде

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Російська Федерація не відмовилася від бажання захопити Україну, передає Інтерфакс. 

«Ми чітко відстежуємо, що Російська Федерація посилює своє угруповання на кордоні з Україною, вони планують додатково розгорнути деякі з’єднання військових частин на кордоні з Україною. Це свідчить про те, що Російська Федерація не відмовляється від агресивної політики проти України і свого бажання захопити Україну», – повідомив С.Полторак журналістам після урочистого представлення особовому складу нового керівника Національного університету оборони України ім. І.Черняховського на Солом’янській площі в Києві в суботу.

У зв’язку з цим, на думку міністра, «всі, хто живе в Україні, не повинні забувати про загрозу, яка нікуди не зникла».

«Вона є, і, я так думаю, що вона і буде… Вплинути на це ми ніяк не можемо – на дії РФ і на заяви міністра оборони РФ – але ми можемо всі разом приймати правильні рішення, правильно планувати свою роботу, щоб бути готовими до непередбачених дій. І тут Міноборони і Генштаб провадять серйозну роботу, щоб ми могли відповісти на загрози»,  – зазначив Полторак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.