Львівська «Енергія» здобула чемпіонство України з футзалу

Львівська Енергія в п’ятому матчі фінальної серії Екстра-ліги перемогла харківський Локомотив з рахунком 5:3 та стала чемпіоном України сезону 2015-2016, передає УНН.

Львівська «Енергія» в п’ятому матчі фінальної серії Екстра-ліги перемогла харківський «Локомотив» з рахунком 5:3 та стала чемпіоном України сезону 2015-2016, передає УНН.

Як зазначено у повідомленні, рахунок в матчі відкрив Микола Грицина на 5-й хвилині зустрічі, обігравши захисника «Локо»на замасі і точно пробив мимо Дмитра Литвиненка, який захищав ворота харківської команди. Відігрався «Локомотив» лише під кінець першого тайму — Дмитро Сорокін зміг пробити Володимира Кардаша — кіпера «Енергії» — 1:1.

На самому початку другого тайму Микола Грицина оформив дубль, розібравшись в ситуації та прокинувши м’яч під рукою Д.Литвиненка. Далі пішла тягуча гра майже без моментів, проте на 37-й хвилині зустрічі показав свою техніку Тарас Кузь, який обіграв гравця харків’ян та влучно пробив над рукою голкіпера «Локомотива» — 1:3.

Проте на останніх хвилинах «Локо» підключив п’ятого польового гравця. Футболку кіпера одягнув Євген Валенко, котрий скоротив відрив — 2:3. А за хвилину до кінця зустрічі несподіваний удар Петра Шотурми став влучним та перевів гру в овертайми.

В першому овертаймі Микола Грицина оформив хет-трик, а у другому після в пусті ворота «Локо» м’яч відправив Сергій Коваль — 3:5.

Додамо, що попередні три сезони чемпіоном країни ставав «Локомотив».