дивись.info

На західних кордонах України триває акція «Чисті руки»

Громадян, які перетинають державний кордон у пунктах пропуску, анонімно анкетуватимуть з метою виявлення фактів корупції, контрабанди та інших негативних явищ у діях персоналу під час виконання службових обов’язків, передає DailyLviv.

«Служити – з чистою совістю! Захищати – з честю! Допомагати – з відкритою душею!» – під таким гаслом проводиться у Мукачівському прикордонному загоні внутрішньовідомча акція «Чисті руки»

відео: Державна прикордонна служба України – Західний кордон

Метою внутрішньовідомчої акції «Чисті руки» є успадковування персоналом духовних і моральних цінностей, сформованих протягом багатовікової історії Українського народу та героїчних традицій прикордонників; створення сталої громадянської позиції щодо якісного виконання визначених завдань з охорони державного кордону; виховання високої пильності та персональної відповідальності охоронців державного кордону, формування принципової позиції щодо нетерпимості до корупційних правопорушень; сумлінне виконання обов’язків із захисту національних інтересів на Державному кордоні в різноманітних умовах обстановки.  В рамках проведення акції «Чисті руки» прикордонники планують провести низку заходів спрямованих на ефективне пропагування прикордонних традицій, що ґрунтуються на чесності, непідкупності та особистій відповідальності.

Також буде проведено моніторинг громадської думки , шляхом експрес опитування осіб, які проживають у прикордонні щодо рівня культури виконання прикордонниками завдань з охорони кордону. За участі керівництва прикордонного загону, публічних та громадських діячів проводитимуться анонімні анкетування громадян, які перетинають державний кордон у пунктах пропуску, з метою виявлення фактів корупції, контрабанди та інших негативних явищ у діях персоналу під час виконання службових обов’язків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.