дивись.info

Система обленерго в Україні – часи динозаврів

Голова Фонду держмайна Ігор Білоус розкритикував діючу в Україні систему обленерго, порівнявши її з «часами динозаврів», пише galinfo. 

«Якщо ви споживаєте ікс кіловатів, можна скласти ваш профіль, зрозуміти, що ви робите, що використовуєте, що дивитеся, скільки у вас квадратних метрів, скільки на них електроприладів. Може, вам можна продати ще якісь послуги? Така система працює в усьому світі, крім України. Діюча в нас система — це навіть не минуле століття, це часи динозаврів. Її треба міняти», – зауважив Білоус.

На думку експерта, в Україні вкрай потрібна лібералізація ринку, тоді компанії боротимуться за своїх клієнтів, що докорінно міняє правила гри.

«Повірте мені, якщо буде правильна лібералізація, у нас з’являться й інші дистрибутори, як у Німеччині й інших країнах Європи. Там же ринок дистрибуції електроенергії дорівнює ринку генерації. А в нас обленерго фактично монопольно обслуговують усіх, але рано чи пізно це зміниться, вони всі бігатимуть за своїми клієнтами. Будуть як мобільні оператори пропонувати різні пакети, будуть, окрім електроенергії, продавати їм Інтернет, гарячу воду…», – сказав Ігор Білоус.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.